SELMA EXPEDITIONS

SELMA EXPEDITIONS

- WEBMARKETING / SOCIAL MEDIA

SELMA EXPEDITIONS to przygoda w ekstremalnych warunkach – tour operator posiadający zgodę międzynarodowej organizacji IAATO na działalność na terenie Antarktydy. Organizator rejsów i wypraw z 12 letnim doświadczeniem żeglugi w lodach i 7 sezonów na A...Więcej..
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BP

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BP

- WEBMARKETING

Pracownia Projektowa Kolorama wygrała konkurs na projekt i wdrożenie serwisu rekrutacyjnego BP. Na potrzeby projektu została przygotowana prosta witryna internetowa – narzędzie umożliwiające osobom zainteresowanym otrzymanie najważniejszych informacj...Więcej..
aspiro

aspiro

- KAMPANIA LEADOWA

Spółka Aspiro jest częścią Grupy mBank S.A. Jest brokerem działającym w branży finansowej, zajmuje się doradztwem i wyszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych.Więcej..
HESTIA

HESTIA

- MARKETING WIRUSOWY

Polska Grupa TU RRGO HESTIA jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce. Firma z siedzibą w Sopocie oferuje kompleksową usługę ubezpieczeniową od 1991 roku.Więcej..
HOUSE

HOUSE

- KAMPANIA PRODUKTOWA

House – jedna z marek polskiego koncernu odzieżowego LPP SA właściciela największego i najnowocześniejszego centrum dystrybucyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej.Więcej..
SCANDINAVIAN HOUSE

SCANDINAVIAN HOUSE

- KAMPANIA INTERNETOWA

Skandynawska prostota i funkcjonalność – to idea jaka przyświecała duńskiemu inwestorowi przy tworzeniu projektu przyjaznego rodzinnego osiedla mieszkalnego. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy – Wilanowa.  Więcej..