Roleski

Roleski

- PACKAGE DESIGN

Rodzinna firma założona w 1972 roku. Czołowy polski producent żywności. Lider produkcji musztard, sosów i ketchupów. Co trzeci słoik musztardy sprzedawany na polskim rynku opatrzony jest logiem Roleski.Więcej..
KRÜGER POLSKA

KRÜGER POLSKA

- NAMING / PACKAGE DESIGN

Krüger Polska spółka zajmująca się produkcja suplementów diety i produktów spożywczych instant. W miarę poszerzania portfela oferowanych przez Krüger Polska produktów, w Pracowni Projektowej KOLORAMA powstawały nowe projekty opakowań.Więcej..
KUCHNIA BABUNI

KUCHNIA BABUNI

- PACKAGE DESIGN

Identyfikacja wizualna przygotowana na potrzeby niewielkiej rzemieślniczej wytwórni żywności. Logo przywołujące na myśl obraz z dzieciństwa – promienną twarz babci.  Projekt logo powstał przy współpracy z Edwardem Lutczynem.Więcej..
FRUNIA

FRUNIA

- PACKAGE DESIGN

Projekt graficzny serii opakowań na soki. Charakter produktu – świeżość, oryginalność, młodość, zabawa, radość z życia, żywiołowość – został spersonalizowany i przedstawiony poprzez komiksowy rysunek nastoletniej dziewczyny pijącej sok. Design skiero...Więcej..
HOOLS

HOOLS

- PACKAGE DESIGN

Hools to nazwa napoju energetycznego. Produkt skierowany do kibiców piłkarskich, dystrybuowany również na stadionach piłkarskich. Do konkursu na projekt graficzny opakowania, KOLORAMA przygotowała dwie linie kreacyjne – jedną literniczą,Więcej..
PIWO WANDA

PIWO WANDA

- PACKEGE DESIGN

Piwo przestaje być postrzegane jako męski napój. Coraz większą część konsumentów złocistego napoju stanowią kobiety. Nie znaczy to jednak, że istnieje podział na piwo męskie i kobiece. Jednakże z marketingowego punktu widzenia, oferta stworzona z myś...Więcej..