COLGATE-PALMOLIVE

COLGATE-PALMOLIVE

- KAMPANIA EVENTOWA

„Kapsuła Czasu” to pomysł kreatywny na akcję eventową, jaki powstał na potrzeby międzynarodowego koncernu – Colgate-Palmolive globalnego producenta środków czystości i artykułów gospodarstwa domowego. Celem kampanii eventowej była poprawa wyników spr...Więcej..
Multibank

Multibank

- KAMPANIA PRODUKTOWA

MultiBank to nowoczesna instytucja finansowa, detaliczna marka BRE Banku. Misją banku jest tworzenie przyjaznego dla klientów świata finansów. Ceniony za innowacyjne rozwiązania z dziedziny bankowości elektronicznej.Więcej..
Carlsberg

Carlsberg

- KAMPANIA PROMOCYJNA

Jeden z czołowych producentów piwa na świecie. Od 1996 duński koncern Carlsgerg Group obecny jest na polskim rynku jako akcjonariusz Browaru OKOCIM. Dziś jest trzecim producentem piwa w Polsce i jest to prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie...  Wi...Więcej..
GOTHAER

GOTHAER

- KEY VISUAL

Wcześniej, Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe SA, działające na polskim rynku od 1990 roku. Od 2012 pod nazwą inwestora – Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń.Więcej..
ATLANTIC

ATLANTIC

- KAMPANIA SPRZEDAŻOWA

Jedna z najpopularniejszych marek bielizny w Polsce. Posiada szeroką ofertę produktów bielizny damskiej i męskiej. Znana w całej Europie środkowo-wschodniej.Więcej..
GARDEN RESIDENCE

GARDEN RESIDENCE

- KAMPANIA SPRZEDAŻOWA

Inwestycja zlokalizowana w najmodniejszej obecnie dzielnicy Krakowa – Zabłociu. Apartamenty o wysokim standardzie z ogromnym, wewnętrznym ogrodem. Wybór miejsca pod budowę ułatwił program władz Krakowa – rewitalizacji poprzemysłowych rejonów miasta.Więcej..