Carlsberg Carlsberg

Carlsberg

Jeden z czołowych producentów piwa na świecie. Od 1996 duński koncern Carlsberg Group obecny jest na polskim rynku jako akcjonariusz Browaru OKOCIM. Dziś jest trzecim producentem piwa w Polsce i jest to prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie...

Wieloletnia współpraca z Pracowni Projektowej Kolorama z Carlsberg Polska zaowocowała wieloma interesującymi projektami.
Pracownia przygotowała identyfikację wizualną polskiego oddziału firmy.

Pracownia Projektowa Kolorama projektowała kampanię reklamową piwa OKOCIM O.K. BERR w Stanach Zjednoczonych.
Jasne piwo typu lager, o wyrazistym, niepowtarzalnym chmielowym smaku, rozpoznawane zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Piwo sprowadzane do USA przez Stanleya Stawskiego, cieszy się wielką popularnością nie tylko wśród amerykańskiej Polonii.

Najważniejszym obszarem współpracy z Carlsberg Polska to public relations gdzie wraz z merytorycznym wsparciem agencji pr KAPR realizowane były projekty na wielu płaszczyznach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy.

Zarząd Carlsberg Polska kładł duży nacisk na komunikację z pracownikami. Oprócz dobrze funkcjonującego Intranetu, gdzie można było znaleźć wszystkie ważne informacje dotyczące firmy, wydawana była w cyklu dwumiesięcznym gazeta informacyjna Czteropak, graficznie opracowywany przez Koloramę.

Pracownia Projektowa Kolorama opracowywała również wiele materiałów szkoleniowych w tym Książeczkę Wizyjną, której nakład był wielokrotnie wznawiany ze względu na popularność na „kick off'ach” gdzie motywowano pracowników przed rozpoczęciem sezonu.

Carlsberg Polska jako firma giełdowa musi dbać o wysoki poziom swoich materiałów graficznych, szczególnie tych mających reprezentować firmę na rynkach finansowych.
Pracownia Projektowa zrealizowała trzy kolejne lata projekty raportów rocznych dla Spółki.

Wieloletnia współpraca została oceniona bardzo wysoko przez Zarząd Koncernu.

Zobacz referencje