FESTIWAL SPOWALNIANIA CZASU FESTIWAL SPOWALNIANIA CZASU

FESTIWAL SPOWALNIANIA CZASU

Każdy z nas potrzebuje choćby na chwilę zwolnić tempo naszego codziennego zabiegania. Zatrzymać na dłużej moment przyjemności, by móc bardziej cieszyć się życiem i popatrzyć na otaczający nas świat z właściwym dystansem.

Taka właśnie możliwość daje nam Festiwal Spowalniania Czasu organizując cykliczne imprezy gdzie można przy lampce wina cieszyć się muzyką i przyjemnościami podniebienia.

dzien brykania3

Zapisz

Pracownia Projektowa KOLORAMA przygotowała identyfikację wizualną kilku imprez, starając się w sposób symboliczny a za razem zabawny oddać specyfikę każdego kiermaszu.

WIOSNA

Tour de Fromage czyli kiermasz serowo-muzyczny.
Głównym specjałem są sery: francuskie, włoskie, holenderskie, morawskie, węgierskie litewskie oraz nasze, co nie znaczy, że brakuje także innych przysmaków.
Kreacja to dość bezpośrednie tłumaczenie francuskiej nazwy kiermaszu, zabawne połączenie branży spożywczej ze sportem...

BANER INTERNETOWY

TdF baner 500x100 druk4

PLAKAT

plakat TdF 86x98 druk3

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

LATO


Festiwal Dobrego Wojaka Szwejka, to impreza osadzona w CK klimatach skierowana nie tylko do wielbicieli bursztynowego napoju.
Na festiwalu oprócz niepoliczalnej ilości wybornych piw, pojawiły się także kuchnie wojskowe, restauratorzy i winiarnie, knedle, zupy gulaszowe i rybne, bigosy, grochówki, golonki, sery, boczki, słoniny, salami, ryby wędzone, langosze, piwa, wina i nalewki – oraz wiele innych potraw z kotłów CK Armii.

LOGO

szwejk fest logo2

BANER INTERNETOWY

PLAKAT

plakat szwejk web2

Zapisz

Zapisz

Dzień Brykania każdy ma prawo czuć się dzieckiem czyli czyli kiermasz dla dzieci małych, większych i całkiem dorosłych.

LOGO

logo dzien brykania ok2

BANER INTERNETOWY

dzien brykania baner3

PLAKAT

plakat dzien brykania 68 98 2014 druk

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

JESIEŃ

Hallowine wina, wina, wina w niesamowitej scenerii szczerzących się dyń.
Projektowanie znaku graficznego to czasami żmudna praca wymagająca kreatywności i cierpliwości. Tak było i w tym wypadku. Identyfikacja wizualna imprezy powstawała długo ale za to zaowocowała kilkoma ciekawymi szkicami.

Ostatecznie jednak klient zdecydował się na poniższe rozwiązanie.

LOGO

hallowine logo ok2

BANER INTERNETOWY

hallowine baner3

PLAKAT

plakat halowine 86x99

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz